Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 1
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 2
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 3
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 4
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 5
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 6
Obchodní prostory, Hvězdova, Nusle - Praha 4 | 7

Obchodní prostory

218 m2

Praha 4, Nusle, Hvězdova

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí první zelené administrativní budovy v Praze, situované v rozvíjející se administrativní části Prahy 4. Jedinečnost projektu se odráží v úsporném designu, využití přírodních materiálů, nižších poplatcích za služby – výrazné panely na fasádě jsou umístěny podle postavení slunce, aby se zamezilo příjmu slunečního tepla.

Lokalita:
Vynikající dostupnost autem i veřejnou dopravou – v blízkosti stanice metra Pankrác (trasa C), autobusových a tramvajových zastávek, vedle magistrály s přímým spojením na D1.

Vybavení a služby:
Reprezentativní recepce, zdvojené podlahy, podlahové boxy, energeticky úsporný osvětlovací systém, sprinklery, individuálně nastavitelná teplota, chladicí trámy, vnitřní parkovací stání.

Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 218 m2
Parkování 120 EUR / ps / měsíc
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20681
Informace o budově pronájem kanceláře

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby