Obchodní prostory, Strakonická, Smíchov - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Strakonická, Smíchov - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Strakonická, Smíchov - Praha 5 | 3
Obchodní prostory, Strakonická, Smíchov - Praha 5 | 4

Obchodní prostory

61 m2

Praha 5, Smíchov, Strakonická

Obchodní prostory k pronájmu v přízemí moderní administrativně-obchodní budovy situované na Praze 5.

Lokalita:
Velmi dobrá dostupnost – necelé 4 minuty chůze od stanice metra Smíchovské nádraží (trasa B), tramvaje, autobusu a vlakového nádraží. Mezinárodní letiště Ruzyně do 20 minut jízdy. Veškeré důležité služby v docházkové vzdálenosti (pošta, obchody, restaurace, hotely, lékárna, čerpací stanice, fitness, in-door golf, tenis, squash, bazén).

Vybavení a služby:
Služby v budově zahrnují recepci, nepřetržitou ostrahu a CCTV, facility management, magnetický kartový systém a dostatečný počet ISDN připojení. Dvoutrubkový systém klimatizace, šetrný systém chlazení - tepelná čerpadla, snížené podhledy se zabudovaným osvětlením, interiérové žaluzie, otevíratelná okna. K dispozici WC, příprava pro kuchyňky a prostor pro umístění patrových serveroven vč. samostatného okruhu chlazení.

Výše nájemného 354 Kč/m2/měsíc. Nájemné a poplatky jsou uvedeny bez DPH. Nájemce neplatí provizi.

Měsíční nájemné pronajato
Celková plocha 61 m2
Parkování 65 EUR / ps / měsíc
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 7176

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.