Designový nábytek

Modernista

Adresa: Obecní dům: náměstí Republiky 5, Praha 1, +420 222 002 102. Galerie Rudolfinum: Alšovo nábřeží 12, Praha 1. Vinohradský pavilon: Vinohradská 50, Praha 2, +420 224 241 300. Uměleckoprůmyslové muzeum: 17. listopadu 2, Praha 1, +420 725 428 437. Dům u Černé Matky Boží: Ovocný trh 19, Praha 1, www.modernista.cz

Hledáte-li originální a stylový nábytek a doplňky, kterými byste osvěžili váš interiér, navštivte jednu z prodejen značky Modernista, specializující se na český design a užité umění.

Modernista se díky své jedinečné nabídce designového zboží těší již od doby svého vzniku výborné pověsti, o čemž svědčí i fakt, že se o ní často píše v českých i mezinárodních časopisech o bydlení a designu. Do sortimentu firmy patří mimo jiné repliky české kubistické keramiky, prvorepublikového nábytku a osvětlení, porcelán od českých designérů, nejnovější designové sklo, zajímavé interiérové doplňky a další. Vlajkovou prodejnou značky modernista je showroom ve vinohradském Pavilonu, zaměřující se výhradně na nábytek, a to včetně replik nábytku Jindřicha Halabaly, Pavla Janáka, Adolfa Loose i původních zrestaurovaných kusů prvorepublikového nábytku. Prodejny Modernista najdete také v Obecním domě (se zaměřením na repliky kubistické keramiky, užité umění, šperky a současný design), a v Galerii Rudolfinum (se specializací na knihy a odborné publikace o designu, užitém umění a jejich tvůrcích), v Domě u Černé Matky Boží a v Uměleckoprůmyslovém paláci. Ať už tedy hledáte originální art deco nebo kubistické kousky pro váš domov či práce z oblasti současného designu, Modernista je pro vás tím pravým.

Podívejte se také na další Designový nábytek