Designový nábytek

Stockist

Adresa: Sázavská 32, Praha 2, +420 737 251 541; Vinohradská 41, Praha 2, +420 734 763 243; Senovážné náměstí 8, Praha 1, +420 737 251 529; www.stockist.cz

Nábytek a interiérové doplňky od světově známých značek a designérů najdete v showroomech značky Stockist, jejíž sortiment je určen především náročným zákazníkům se zájmem o kvalitní design.

Showroomy společnosti Stockist, které najdete v Praze na třech místech, vás zaujmou svou rozmanitou nabídkou nábytku, svítidel, koberců a dalších doplňků do interiéru. Najdete zde jak designové novinky, tak produkty, jejichž nadčasový design vznikl již před několika desítkami let a které přesto neztratily nic ze své přitažlivosti. Vybírat můžete produkty známých značek jako je Desalto, Flexform, Hay, Graypants, Lightyears, Lumini, Montis, Vitra a mnoho dalších. V prodejnách Stockist najdete nábytek a doplňky od známých jmen ve světě designu, jako je například Eero Aarnio, Edward Barber & Jay Osgerby, Fritz Hanse, Frank Owen Gehry, Arik Levy, Cecilie Manz a další. S výběrem vám rád pomůže profesionální školený personál, který se postará o to, aby pro vás nakupování designového nábytku bylo opravdovým potěšením. Za návštěvu stojí obzvlášť showroom na Vinohradské ulici v Praze 2, který v roce 2012 získal cenu Prodejna roku v kategorii non-food vyhlašovanou každoročně českým časopisem Regal.

Podívejte se také na další Designový nábytek